Firma

W codziennej działalności firmy za główny cel  stawiamy sobie  zaspokajanie rosnących oczekiwań naszych klientów. Naszą siłę stanowi bardzo dobra jakość świadczonych usług oraz wysoki stopień dopasowania do potrzeb klienta. Zależy nam na tym, by efekt finalny naszych działań spełniał wszystkie Państwa oczekiwania, dlatego z przyjemnością doradzamy i odpowiadamy na wszystkie pojawiające się przy wyborze rolet czy żaluzji pytania. Wieloletnie doświadczenie oraz zaangażowanie podczas świadczenia każdej, pojedynczej usługi sprawiają, że potrafimy nadać dowolnemu pomieszczeniu niepowtarzalny charakter. Najlepszą wizytówkę naszej firmy stanowią wcześniej zrealizowane projekty. Są one dowodem naszej dbałości o jakość i precyzję podczas każdego zlecenia.

Oferujemy Państwu szeroką gamę wysokiej jakości produktów, które pozwolą na efektowne wykończenie każdego wnętrza przy uwzględnieniu obecnych trendów i nowoczesnych rozwiązań. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi zewnętrze jak i wewnętrzne rolety i osłony okienne, żaluzje pionowe i poziome, moskitiery okienne, drzwiowe i tarasowe.

Wybierając firmę MARZOL Rolety Konin zyskują Państwo gwarancję realizacji usługi w najbardziej kompleksowy sposób: począwszy od bezpłatnego pomiaru i konsultacji powiązanej z dopasowaniem produktu do wybranego wnętrza, aż po montaż i serwis dostarczonych przez nas rozwiązań.